Dnešný dátum: 17.1.2018
Meniny má Nataša

O portáli KtoCo.sk

...ani tá najlepšia myšlienka, ba ani ten najlepší výrobok Vám nepomôžu k úspechu, pokiaľ sa o Vás ľudia nedozvedia. Zviditeľnite sa cez nás.


Vítame Vás na stránkach ktoco.sk.

Pri koncepcii portálu ktoco.sk sme sa zamerali hlavne na možnosť ponúknuť firmám ale aj všetkým ostatným možnosť prezentovať svoje výrobky, služby, ponuky, zadávať dopyty, pridávať inzeráty na jednom jedinom mieste. Čo pri dnešnom množstve informácií, ktoré sa nachádzajú na internete prinesie veľký časový zisk práve pre Vás. Prezentácia firmy je bezplatná, spoplatnené sú len bannery a odkazy TOP firmy.

S určitosťou sa dá súhlasiť s tým, že na internete sa dá prezentovať aj zdarma. To je ale vo veľa prípadoch dosť chaotická a neprehľadná prezentácia a mnohokrát to potencionálneho zákazníka odradí a vašu reklamu si jednoducho nevšimne. Práve preto sme sa rozhodli pre spoplatnenie niektorých reklamných prezentácií na našom portále ktoco.sk. Veľká časť týchto financií sa vráti späť do propagovania portálu ktoco.sk a zároveň do neustáleho vylepšovania nášho portálu.

Nebojte sa o vašu investíciu do prezentácie vašej spoločnosti na stránkach www.ktoco.sk, ona sa Vám s určitosťou vráti.

U nás jednoducho platí: Pracujeme pre Vás...

Team ktoco.sk