Dnešný dátum: 17.1.2018
Meniny má Nataša

Ako to funguje

Vitajte na portáli www.ktoco.sk

Pri programovaní portálu sme sa snažili o maximálnu jednoduchosť všetkých registrácií.

Registrácia prebieha v štyroch krokoch. Prezentácia vašej firmy je plne administrovateľná, čo znamená, že si môžete meniť text, obrázky, údaje, s výnimkou vášho IČO a DIČ.

Prezentácia firmy, pridaním kontaktov, loga, obrázkov atď. je zdarma.
Každá ďalšia prezentácia ako banner, TOP firmy atď. je spoplatnená podľa platného cenníka, uverejneného na portáli ktoco.

Po kliknutí na názov „registrácia" budete vyzvaní k zadaniu : Užívateľského mena a hesla, obidva údaje si zapamätajte, budete ich potrebovať pri ďaľšom prihlasovaní. Ďalej pokračujte s uvedením presných údajov o vašej firme: názov firmy, ulicu, mesto atď. V ďalšom kroku si vyberiete kategóriu, do ktorej vaša firma patrí, podľa činnosti vašej firmy, môžete si vybrať aj viacero kategórií. Ak sa kategória nenachádza v našom zozname, môžete ju dopísať vo vyhradenom políčku. Podľa prevádzky vašej firmy si zvoľte kraj, v ktorom podnikáte. Pri viacerých prevádzkach na území SR si zvoľte viacero krajov. Do kolónky popis firmy napíšte stručný popis činnosti vašej firmy, napr.: prevádzkovanie autopožicovne atď.

Zadajte vašu aktuálnu web adresu, v prípade že žiadnu nevlastníte, kolónku nevyplňujte.

Ďalej zadajte kľúčové slová, podľa ktorých budete najrýchlejšie vyhľadaní na portáli ktoco.sk. Napr.: web, autoservis, autopožičovňa atď....

V ďaľšom kroku si môžete vložiť do vašej prezentácie logo vašej firmy, logo však nesmie prekročiť kapacitu 50kB a musí byť vo formáte jpg.

Do prezentácie si môžete taktiež vložiť päť obrázkov na prezentáciu vašej výroby, alebo produktov, ktoré predávate. Obrázky nesmú prekročiť kapacitu 150kB a musia byť vo formáte jpg.

Prajeme Vám veľa úspechov s portálom ktoco.sk, ako aj nespočetné množstvo nových zákazníkov, práve vďaka vašej prezentácii na portáli www.ktoco.sk

Váš Team KtoCo.sk